Vladimír Komárek, Marina Richter - Konvolut 3 grafických prací

Lept a 2x litografie, od 13x8 cm do 15x11 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.

Vladimír Komárek, Marina Richter
98141. Konvolut 3 grafických prací
Dražba ukončena:02.07.2023 21:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč