Vladimír Kliment

304456. Letní kytice

popis: Olej na kartonu, 50x52 cm. Signováno vlevo dole Vl. Kliment. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.04.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 07.04.2020 20:31:52 6553