Vladimír Gide - Aids

Olej na překližce, 63x42 cm. Signováno vpravo dole Gide Vd. 92. Rámováno.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

101487. Aids
Dražba ukončena:28.09.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
nebylo vydraženo