Nejdelší strana: 30 cm
Různé techniky, od 11x6 cm do 19x12 cm. Všechny signovány. 3x paspartováno, 1x pasparta, sklo, 2x rám, pasparta, sklo, 1x rám, pasparta.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.