Vítězslav Doležal - Na Měsíci

Olej na sololitu, 50x73 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 83 cm

Vítězslav Doležal
106518. Na Měsíci
Dražba ukončena:03.12.2023 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč