Vilmos Nagy - Portrét selky

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Nagy Vilmos. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Evou Denešovou.

Vilmos Nagy
59910. Portrét selky
Dražba ukončena:26.05.2021 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč