Vilém Šimek - Ležící květy

Olej na papíře. 31x88 cm Signováno vpravo dole Šimek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Vilém Šimek
302258. Ležící květy
Dražba ukončena:20.11.2019 20:12:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč