Olej na kartonu, 60x44 cm. Signováno vpravo dole V. S. Hauk. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 75 cm
o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1910.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč