Viktor Rolín

60844. Ustupující mračna

popis: Olej na překližce, 33x46 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:58:59

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč