Kresby, od 20x20 cm po 27x20 cm. Nesignovány. 1945. Volné listy.
Pozn.: Papír mírně poškozen. Současný majitel získal díla přímo od autora.
o autorovi: 1909 – 1987
Sochař, malíř, ilustrátor. Studoval UMPRUM v Praze u prof. Drahoňovského, včetně čestného roku. Za studentských let kreslil do týdeníku Kronika a skautského časopisu Oheň. Za 2. světové války byl vězněn v Mauthausenu a Dachau. Zpočátku své tvorby vytvářel sochařské portréty a medaile, později zvláště pomníkové práce a návrhy pro monumentální realizace. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, GHMP, OG Liberec, Památníku Terezín a jinde.