Akvarel, 21x19 cm. Signováno vpravo dole Viera Kardelisová - Hrúzová. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: 1947 Slovenská grafička, ilustrátorka.