Vídeň 19. stol. - Dva ks barevných grafických listů

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

1. Návštěva generála CK Rakouska-Uherska, 40 x 52 cm

2. Přestřelka myslivce s pytláky, 40 x 52 cm

Rámováno v původních vídeňských uměleckých rámech okolo roku 1880, výborný stav grafických listů! Obě díla původně pochází ze sbírky hraběte Magnise, majitele zámku ve Strážnici. Hodnotné grafické vídeňské práce ve velmi kvalitním uměleckém provedení

Vídeň 19. stol.
107616. Dva ks barevných grafických listů
Dražba ukončena:20.12.2023 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 14.12.2023 16:46:55 8891