Věra Benešová Řepková - Samota

Olej na plátně, 65x81 cm. Signováno vpravo dole Benešová. Olištováno.

Věra Benešová Řepková
304704. Samota
Dražba ukončena:06.05.2020 20:19:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč