Olej na plátně, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Divišová. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 69 cm
o autorovi: 1954
Malířka, vystudovala Stavební fakultu ČVUT v Praze. Ve své umělecké tvorbě se zaměřuje na krajinu a přírodu v koloběhu ročních období. Je členkou Unie výtvarných umělců karlovarské oblasti a Krajské umělecké asociace Karlovy Vary 95.