Václav Zykmund - Domluva

Olej na kartonu, 35x29 cm. Signováno vlevo dole V. Zykmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1914-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
114444. Domluva
Dražba ukončena:25.04.2024 21:06:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč