Václav Stein - Cesta k Troskám

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole V. Stein. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1917 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč

vydraženo top
101269. Cesta k Troskám
Dražba ukončena:03.09.2023 21:19:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč