Václav Peřina - Zátiší s lahví a melounem

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole V. Peřina. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1907-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

Václav Peřina
96044. Zátiší s lahví a melounem
Dražba ukončena:04.06.2023 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč