Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole V. Peřina. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1907-1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.