Olej na plátně, 91x75 cm. Signováno vlevo dole V. Kučera 1943. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 106 cm
o autorovi: 1903 – 1983
Malíř. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského, věnoval se figurální malbě, také krajinám a zátiším. Žil a tvořil v Praze.