Václav Kučera - Portrét Luisy Vihanové

Olej na plátně, 91x75 cm. Signováno vlevo dole V. Kučera 1943. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1903 – 1983
Malíř. Studoval na AVU v Praze u M. Švabinského, věnoval se figurální malbě, také krajinám a zátiším. Žil a tvořil v Praze.

90556. Portrét Luisy Vihanové
Dražba ukončena:26.02.2023 21:54:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč