Václav Košnář - Zimní panorama

Olej na kartonu, 47x60 cm. Signováno vpravo dole V. Košnář 30. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Praze. Malířství studoval soukromě u Aloise Kalvody a Ferdinanda Engelmüllera a na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, své náměty čerpal z přírody Kladenska, Slánska a Křivoklátska.

67559. Zimní panorama
Dražba ukončena:17.10.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo