Václav Hollar - Satyr

Mědirytina, 25x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Václav Hollar
73503. Satyr
Dražba ukončena:16.03.2022 21:44:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč