Václav Hollar - Bajka O zmiji a draku

Lept, 23x17 cm. Signováno vpravo dole W. Hollar. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pochází z roku 1666.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1607 - 1677

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Václav Hollar
73472. Bajka O zmiji a draku
Dražba ukončena:16.03.2022 21:15:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč