V. Hodík - Keř růží

Olej na plátně, 54x63 cm. Signováno vpravo dole V. Hodík 49. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

V. Hodík
61743. Keř růží
Dražba ukončena:04.07.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč