Ursula Werner - Kompozice 95

Kombinovaná technika, 30x21 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Německá malířka, kaligrafka.

78016. Kompozice 95
Dražba ukončena:22.05.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.05.2022 8:15:19 404