Ursula von Gierke - Abstrakce

Olejové křídy na papíře, 158x56 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 158 cm

o autorovi: 1952
Německá malířka, grafička.

velký formát
111521. Abstrakce
Zbývá:4 dnů, 7 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč