T.F.Šimon -  V horách

Lept. 18x25cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F.Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

T.F.Šimon
39204. V horách
Dražba ukončena:15.01.2020 20:06:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč