Serigrafie, od 10x7 cm do 12x11 cm. Všechny signovány T. Kolenčíková. Číslovány. 3x Pasparty, skla, 2x rámy, skla. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1955 Slovenská grafička, šperkařka.