T. F. Šimon - Ulice

Lept, 21x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F. Šimon a dole uprostřed v tisku TFŠ 1909. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

T. F. Šimon
78188. Ulice
Dražba ukončena:15.06.2022 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč