Švejdová, Beneš, Holeček - Soubor 3 Art Protis

Švejdová Dagmar - 91x131 cm
Beneš František - 85x140 cm.
Holeček Viktor - 107x 45 cm.

2x rámováno, 1x nerámováno

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Švejdová, Beneš, Holeček
302914. Soubor 3 Art Protis
Dražba ukončena:29.12.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč