Štursa Jan - Stromy

Olej na plátně fixováném na kartonu, 33x50 cm. Signováno vpravo dole J. Štursa. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

Štursa Jan
74019. Stromy
Dražba ukončena:27.02.2022 20:16:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč