Strojírna Ignaz Storek – Šmeral - J.A. Komenský

Nejdelší strana: 35 cm

Bronzová plastika, 35x26 cm. Značeno vpravo dole Ig. Storek Brno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Strojírna Ignaz Storek – Šmeral
78184. J.A. Komenský
Dražba ukončena:15.06.2022 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.06.2022 21:09:58 1968