Stříbro 800/1000, punc Diana - Škrtátko

Stříbro, 5x3 cm.

Pozn.: Pravděpodobně nekompletní. Mírně poškozeno.

Stříbro 800/1000, punc Diana
23059. Škrtátko
Dražba ukončena:17.10.2018 21:13:28
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč