středoevropští malíři 20. stol. - Soubor 6- ti olejomaleb

rozměry: od 19x16 cm do 30x68 cm, signovány, rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

středoevropští malíři 20. stol.
10317. Soubor 6- ti olejomaleb
Dražba ukončena:26.04.2017 22:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč