středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Přímořské město

Olej na plátně, 47x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
76147. Přímořské město
Dražba ukončena:28.04.2022 20:35:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč