středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Podvečer u jezera

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 14x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
309006. Podvečer u jezera
Dražba ukončena:18.06.2021 20:08:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč