středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Důstojník s knírkem

Olej na plátně, 62x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 74 cm

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
97595. Důstojník s knírkem
Dražba ukončena:18.06.2023 20:06:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč