středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Assumpta

Olej na plátně, 94x78 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
69871. Assumpta
Dražba ukončena:15.12.2021 20:41:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč