středoevropský malíř přelomu 18-19. století - Rokoková dáma

Olej na plátně, 21x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 36 cm

středoevropský malíř přelomu 18-19. století
95083. Rokoková dáma
Dražba ukončena:14.05.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč