středoevropský malíř počátku 20. stol. - Město s řekou

Pastel, 30x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř počátku 20. stol.
69907. Město s řekou
Dražba ukončena:15.12.2021 21:06:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč