středoevropský malíř konce 20. století - Tržiště

Olej na plátně, 80x100 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř konce 20. století
69203. Tržiště
Dražba ukončena:21.11.2021 20:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč