středoevropský malíř konce 20. století - Bohatý stůl

Olej na překližce, 16x22 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř konce 20. století
69163. Bohatý stůl
Dražba ukončena:21.11.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč