středoevropský malíř konce 19. stol. - Ženy ve světnici

Olej na desce, 18x13 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř konce 19. stol.
62361. Ženy ve světnici
Dražba ukončena:28.07.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč