středoevropský malíř konce 19. stol. - Muž s řádem

Olej na plátně, 74x59 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř konce 19. stol.
67375. Muž s řádem
Dražba ukončena:28.10.2021 21:51:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč