MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 17x24 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř konce 19. stol.
5603. U řeky v zimě
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
190
1 800 Kč
193
1 700 Kč
765
1 600 Kč
limit (27.09.2016 23:33:55)
1510
1 500 Kč
765
1 400 Kč
limit (18.09.2016 18:09:47)
1510
1 300 Kč
765
1 200 Kč
limit (18.09.2016 18:09:40)
1510
1 100 Kč
765
1 000 Kč
limit (18.09.2016 18:09:34)
1510
900 Kč
765
800 Kč
1510
700 Kč
765
600 Kč
33
500 Kč
61