středoevropský malíř kolem pol. 20. stol. - Vypravěč

Olej na desce, 40x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Podle Franze von Defreggera.

středoevropský malíř kolem pol. 20. stol.
306171. Vypravěč
Dražba ukončena:20.09.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč