středoevropský malíř kolem pol. 20. stol. - Šachová partie

Olej na sololitu, 46x39 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř kolem pol. 20. stol.
58498. Šachová partie
Dražba ukončena:28.04.2021 20:49:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč