středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Romantická krajina s hradem

Olej na plátně, 55x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
67284. Romantická krajina s hradem
Dražba ukončena:28.10.2021 20:14:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč