středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Portrét muže

Olej na plátně, 55x46 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 55 cm

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
82298. Portrét muže
Dražba ukončena:07.08.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč