středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Město v horách

Olej na plátně, 67x92 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
80219. Město v horách
Dražba ukončena:26.06.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.06.2022 9:44:00 10579