MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na sololitu, 55x95 cm. Nesignováno. Rámováno.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
63757. Rudá zář nad mořem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
3486
2 200 Kč
limit (26.08.2021 22:29:59)
212
2 200 Kč
3486
2 100 Kč
limit (26.08.2021 22:29:54)
212
2 000 Kč
3486
1 900 Kč
limit (26.08.2021 22:28:02)
212
1 800 Kč
3486
1 700 Kč
841
1 600 Kč
3486
1 500 Kč
limit (26.08.2021 12:30:32)
8575
1 400 Kč
3486
1 300 Kč
limit (25.08.2021 20:59:38)
8575
1 200 Kč
1526
1 100 Kč
8462
1 000 Kč
7513