středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Akt na sofa

Olej na plátně, 55x68 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
306098. Akt na sofa
Dražba ukončena:11.09.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč